Львов

Нашла во Львове солод. Продается мин 15 кг по 21 грн/кг.
Надо хотя бы 10 человек для закупки (уже есть 5).
Кого заинтересовало обращайтесь.

Писанка
Нет не поздно. У меня эсть 6 человек + вашых 3 еще хотя бы 1, а в идеале чем побольше.
Для хлебушка нужно всего то 2 ложки.




Солодовий екстракт "Глофа екстракт"
Високоякісний рідкий екстракт житнього ферментованого солоду. Застосовується при виробництві пшеничних, житніх та житньо-пшеничних сортів хліба для надання їм характерного солодового аромату, смаку та темного кольору, властивого заварним сортам.
Дозування: 0,5 – 3%.

Хорошо. Тогда я завтра послезавтра куплю.
А вы с какого района? Можна в ЛС.

alpha777
Львовяне, подскажите пожалуста где можно купить в нашем городе разную муку: пшеничную первый/второй сорт, гречневую и тд...
И ещё отруби и другие полезные вещи для выпечки хлеба

А то пока я пока нашла только ржаную (житню), кроме стандартной пшеничной высшего сорта.

заранее спасибо

Писанка
Львовяне, подскажите пожалуста где можно купить в нашем городе разную муку: пшеничную первый/второй сорт, гречневую и тд...
И ещё отруби и другие полезные вещи для выпечки хлеба

Разные виды муки (гречневая, кукурузная, овсяная, кроме второго сорта - сама ищу) можно купить в Фуршете на ул. Б. Хмельницкого.
Отруби беру через знакомых на хлебозаводе, а еще видела их на «гуртовне» на ул. Шевченка.

На остальные добавки присоединяйтесь к нам на совместною закупку

Писанка
Marta,

Наконец-то я выбралась на закупи, но уже там изменила свое мнения.
Изначально, я ехала за экстрактом глофы. Но уже там увидела, что у них есть солод натуральный (но надо покупать мешок 40 кг по 6 грн/кг), закваска Бородино и Аграм темний.
Какая разница?
С глофы (мин 15л) еще надо делать закваску и давать лимонною кислоту.
С Бородино ни чего не надо делать, а солод надо только заварить.
Но так как у меня грудной ребёнок мне там посоветовали, что лучше всего солод, так как другие закваски уже имеют примеси всякие.
У моих знакомых которые участвуют в закупке тоже как не грудные дети, то маленькие. Потому я купила только немного Бородино и Аграм темний и то только потому что у них был открытий мешок (могу вам не много продать).
Надо решить что все-таки брать?

alpha777
Писанка спасибо

В добавках я пока мало разбираюсь, у меня хлебопечка всего две недели и мы пока объедаемся белым хлебом с изюмом )

а попозже, как всё доступное перепробую, буду присоеденяться

Marta
Писанка.

Так как у вас грудной ребенок, понимаю, времени у вас не так уж много - может подскажете, где вы нашли солод, чтоб вас не беспокоить )

alpha777.

А вы продайде точку с ржаной мукой. ))

Писанка
Солод только мешком по 40 кг, все равно нам надо вместе покупать, і то много выйдет, но по такой цене пусть лежит.
Нашла на Ензиме.
А вчера видела ржаную муку на развес на Шуваре оптовом по 2.50-2.70 грн/кг и отруби 1.50-1.70 грн/кг там же видела муку первого сорта, но опять же мешок (120 грн.)

Талёвочка
Дорогие львовяночки!!! Подскажите где во Львове можно купить ржаную муку? У нас окромя пшеничной высшего сорта ничего нет! А у вас смотрю выбор куда лучше! Сестра часто бывает во Львове и я б ей сразу заказ сделала.

Талёвочка
Писанка
Спасибо большое за ответ! Извиняюсь- не внимательно всё читала!
Очень рада, что появилась такая нужная темка! Благодаря вам у меня появился шанс приобрести наконец-то эту муку!

alpha777
А вы продайде точку с ржаной мукой.

Тот же Фуршет или Рукавичка.
Точно не знаю где, мне свёкр покупал. Спрошу его скажу точно

Но она вроде просеяная чтоли.. ну она очень похожая на пшеничную высшего сорта, только что серого цвета.

Писанка
Отже, накінець я закупилася
солод - купила мішок, напишіть скільки кому треба, я розфасую по кульочках.
суміш «Бородіно» - купила 3 кг для проби, для хліба на 1 кг треба 200 г суміші. Напишіть скільки треба, якщо не вистарчить, то докуплю.
закваска «Аграм темний» - купила тільки 1 кг, бо це потипу солода.
суміш «Піа-до-мікс» (суміш для виробництва оригінальних пряних виробів з пшеничного борошна, збагачених цибулею, перцем, томатами, спеціями та прянощами. Рекомендується для виробництва піцци, булочок, круасанів, снеків та інших виробів). Також 1 кг.
Отже, пишіть список з понеділка-вівторка зможемо зконтактуватися щоб забрати. На вихідних не хочу бавитися з тим мішком.

людмила*
Тільки сьогодні побачила цей сайт. Чи можна впасти в долю : солоду - 1кг, суміш «Бородино» -1кг. Де можна купити закваску «Аграм темний і суміш «Піа-до-мікс».

Ivanna
УРА! Писанка молодець!

Якщо можна, то солоду десь 2 кг, суміш «Бородіно» -1кг.

А де, ви це все познаходили? Якщо можна адресу, щоб менше вам крутити голову!

Чекаю з нетерпінням дзвінка!!!

mkligor
Білий хліб (класичний і французький) нібито вже освоїв.

Недавно випік свій перший житній хліб.
Як на мене, результат оцінити можна на "4-" по "5"-бальній шкалі:
- склалося враження, що є злегка сируватим;
- купол впав;
- може було чути трохи не то дріжджами не то кмину було забагато (чайна ложка лише!) ).

Хоча був кращий/смачніший у деяких параметрах, ніж магазинний!
Пробуватиму покращити результат, доки не вийде на "5",- як це було з білим.

Однак для цього потрібен кмин.
Бажано недорого і багато!
Народ, підкажіть де його взяти?
Бо 2грн/стопка на базарі - замало і задорого для регулярного випікання житнього хліба.

Прикидую, що для хлібопекарської пром-сті його не збирають по лісах, як та панянка на базарі, що продала мені ту стопку (правда, дуже запашний, чайної ложки на порцію - мабуть таки забагато), а - у промислових масштабах на плантаціях - багато і дешево.

І ще: з часом він видихається чи ні?
Може тому варто брати його не багато, а якраз по стопці?

А ще шукаю висівки різноманітні.
Мюслі якось не дуже випадає застосовувати, так?
У кого який досвід?

Буду вдячний за усі поради.

Marta
Висівки купувала на Рясне-1 в продуктовому магазині десь біля 2грн/кг. (а може о,95коп/кг )(далекувато, в гостях була ))) )
А кмин є в «Арсенах», де сипучі продукти (горішки, сезам і т. д.)

Ivanna
Ну ви просто молодець!

З кмином я ще не експерементувала, хоча він в мене є, треба буде спробувати. Купувала його в Метро, але ціни не памятаю, на днях там буду подивлюся, може дешевше.

Житній хліб я пекла Дарницький хліб автор fugaska виходить дуже смачний, особливо з якісним гречаним медом. Але я ще при замісі додаю до нього декілька ложок муки. Одного разу я попробувала не додавати, то мені впав купол, так що я не думаю що проблема в одній чайній ложці кмину.

Висівки (пшеничні) купувала там же на Шуварі. Сьогодні хочу попробувати пекти з ними хліб. А ще в мене є вівсяна мука її купляла в Фуршеті.

Marta
А ще в мене є вівсяна мука її купляла в Фуршеті.

А можна попросити Ваш рецепт з вівсяної муки?

Ivanna
Ви не знаєте, де можна знайти Паниферин (клейковину), квасний сусло? На сайті дуже багато рецептів з ними.

Писанка! Де пропала? Хочу солоду!

Ivanna
Я ще нічого з нею не робила, так і лежить. Рецепти я шукала, але вони всі з вівсяними пластівцями.

Так як я казала вже, хочу попробувати з висівками. Думала взяти рецепт простого білого хліба і замінити 50 гр пшеничної муки на висівки.

А може в Вас є добрий перевіриний рецепт з висівками?

Ivanna
В мене є ще одне питання до Вас!
Як Ваша пічка Moulinex OW 5004, без проблем? Бо в моєї якісь глюки, перше, як замішувалось то пригало відро, правда чоловік справив, зато тепер без нього я не можу витягнути хліба, то відерко десь там застрягає.
От і я думаю якби то поміняти хлібопічку, на таку як у Вас.

Marta
Я не знаю, чи об'єктивна буде моя відповідь, бо мені привезли з-за кордону. Все по-французьки - програми на пічці, паспорт і книга рецептів. Знайомі захотіли теж таку модель, але в наших магазинах продають моделі, в яких програми вже по-російськи, ну і, відповідно, документація теж. Але й вони наразі задоволені, правда тільки місяць у них працює (але інтенсивно )) )
Тобто, проблем ні в мене, ні в них наразі ніяких.

Marta
Я знайшла от такий рецепт вівсяного хлібчика, але ше не випробувала ))

Овсяный хлеб


Ингредиенты:
вода/молоко/кисломолочный продукт - 200 мл
мед - 2 ст. л.
масло/ маргарин - 1.5ст. л.
мука пшеничная (возможно придется добавить еще 1ст. л в процессе замеса) - 2 чашки
мука овсяная - 1/3 чашки
зародышевые хлопья - 1 ст. л.
соль (крупнокристаллическая - 1ч. л.)
дрожжи - 1ч. л.

Можно брать кислое молоко, маргарин молочный, меда можно и поменьше — овсяная мука придает сладости. Вместо соли можно добавить в любой хлеб приправу типа «Вегета» — вкус сильно меняется. В зависимости от солености приправы (и любви к соленому) брать в полтора — два раза больше, чем указано соли в рецепте. Если соль мелкая, то ее можно чуть меньше. В хлеб обязательно добавить 1 ст. л. зародышевых хлопьев. Они очень полезные и дают желтенький цвет мякишу и легкий ореховый привкус!

Ivanna
Дякую за інформацію!

Можна буде попрбувати такий рецепт.

Якраз поставила з висівками. Робила за рецептом Moulinex OW 5004. Але побоялась класти аж 120гр висівок і дала лише 50.

А як щодо Панеферину або іншої клейковини і квасного сусло?

mkligor
А кмин є в «Арсенах», де сипучі продукти (горішки, сезам і т. д.)

У Арсені, ВАМі не один день шукав кмин - нема ніде!
А щодо родзинок - моментально розбирають!

З кмином я ще не експерементувала, хоча він в мене є, треба буде спробувати.

Кмин як давно лежить? Втрачає свій запах/властивості?
Яка його (середня) ціна (була)?

Ivanna
Кмин лежить в мене здається десь з липня. Купляла в метро в упаковках від фірми Kotanyi. Дата виготовлення: 14.01.2008. Мінімальний термін придатності до 27.12.2011. Вага нетто: 28г.
Недавно квасили капусту десь 2 тижні тому і в мене лишилась відкрита упаковка. Запах не змінився, думаю що властивості теж. От ціни не памятаю. Там продають десь 4 чи 5 упаковок в купі.

А родзинки теж купляю в Метро там від фірми АРО є пачка на 2кг, але ціни теж не скажу, бо купляла раніше тай ціни ростуть. Як поїду, то подивлюсь на ціни.

Писанка
Народ, вибачайте, що пропала... Я чомусь не могла зайти на сайт...
Мішок солоду ще в мене і ще нікому не продавала. Тому зараз всім бажаючим напишу в ПП (ЛС). Кого пропущу не ображайтеся, пишіть ще раз.
Ціна солоду 1 кг - 6 грн. У вівторок і пятницю можу підвезти в центр (наприклад, біля памятника Королю Данилу), а так я живу біля Винниківського ринку. І ще: я не магазин і нічого до подібного закладу не маю, я просто люблю пекти хліб, тому приносьте гроші без здачі. Дякую за розумінння!!!

Писанка
Кмин і тмин (до речі дві зовсім різні травки) можна купити на Добробуті, на базарі всередині, де продають всі спеції. На вагу.

А ще пекла з «Бородіно» бородінський. Просто клас!!! Тільки по рецепту треба патоку, я її ще не знайшла, і замінила на цукор. Все одно смак пречудовий!!!

Писанка
Хтось питався про клітковину...
Так от. Я знайшла в аптеці (випадково), є різні види. ТМ «Наше наследие» (www.kletchatka.com.ua). Купила пшеничну. Пробувала пекти. Хліб не вдався, більше не пробувала... Буде більше часу спробую ще раз...

Шукаю патоку і пшеницю інших сортів крім вищої і по кг (мішком я знаю де купити ).
Напишіть, якщо знайдете.

А ще знайшла суміш приправи для пряників, таку як требе по рецепту з книжки Мулінекс.

Гуртом і вовка легше бити, правда ж?

Писанка
Щодо клітковини
Я купувала біля себе в аптеці, але бачила по місту в багатьох місцях, здається навіть у Фуршеті і Арсені. Подивіться на сайті як виглядає упаковка і шукайте по ній. Здається у Фуршеті цілий стенд з нею був.
Щодо рецепту
На сайті є купа рецептів з Бородіно, як кажеться «До вибору, до кольору». Дайте в пошуку слово «бородино»
Я пекла по цьому
hlebopechka.ru...

Писанка
Народ,
я рада, що ми знайшлися

Розкажіть як ваші експерименти з солодом?
По якому рецепту робите?
До речі, я спочатку пробувала по рецепту бородінського, що в книжці Мулінекс, нормально не виходить, якийсь він не такий... Потім тут на форумі прочитала, що з самої житньої муки дуже важко хліб зробити, треба з пшеничною змішувати, попробувала і дійсно так краще...

Ivanna
Привіт! Виходить дуже смачно!!! Вдома всі оцінили!

Я перший раз пекла за таким рецептом, не памятаю, де його знайшла:

рецепт очень вкусного ржаного хлеба:
вода,(взять немного) в которой растворить 2ст. ложки солодового концентрата, добавить 2ст. л. растительного масла. всего объем жидкости должен получиться -300мл.
ржаная мука-160гр.
мука высшего сорта белая-300гр.
соль-1.5ч. л.
сахар-1.5ч. л.
дрожжи-1.5ч. л.
можно добавить пряности. я с укропом пробовала делать и с луком пережареным. неплохо.

этот рецепт для 750граммовой булки хлеба. корочка 2(средняя)
можно режим, где сразу замес идет, а можно где сначала подогрев.
получится в любом случае. я больше пеку на режиме- когда замес сразу. у меня терпелки не хватает. все интересно заглянуть- а как оно там?

А потім за рецептом Panasonica SD 255. Теж дуже класно. (якщо треба, пізніше дам рецепт. Цей нам більше сподобався)

Також пробували вже Бородіно, за тим рецептом, що є зноска. СМАЧНО!!!

Писанка в тебе теж він виходив невеликий, як маленька буханка.
І ще, як будеш їхати на закупи скажеш!

Кмин в Метро за 3 пакетика - 12грн.

Писанка
Іванка, ти з новою ХП?
Рецепт, що я наводила, то маленька буханка, десь 500 г. У мене теж він виходить невеликий, бо сама каструлька розрахована на 1,5 кг. Але мені і так підходить
Як розберуся з солодом, то тоді буду думати про інші складники. Напевно мама скоро в Київ поїде, то хочу замовити їй ще там дещо...

До речі, маю хороший «канал» на муку вищого гатунку, але мін 10 кг. Мука дійсно суперська! Якщо когось цікавить можу скинути контакти в ПП (ЛС).

Ivanna
Так! Чоловік замучився з тим відром і Миколай до мене прийшов трохи раніше!

А з солодом дійсно дуже класно і головне смачно!!!

На рахунок житньої муки, то правда! До неї я так зрозуміла ще треба додавати клейковину.

Ivanna
Я забула запитати, що це за мука і скільки коштує?

Писанка
Я забула запитати, що це за мука і скільки коштує?
Мука пшенична вищого гатунку (насправді вищого), скільки коштує не знаю, треба дзвонити і питатися, але останній раз, коли я брала, то була дешевше ніж у магазині. У нас її купують всі знайомі, і навіть ті, які не маю ХП. Той мужчина, що продає має свій млин.

Писанка
Цікава інформація!

Уважаемые друзья!
Благодарим за выбор техники Panasonic!

Мини-хлебопекарни Panasonic – откройте для себя самый вкусный хлеб приготовленный с помощью знаменитой хлебопечки Panasonic.
Рады сообщить, что в нашем Интернет-магазине "Panasonic ePlaza" появились хлебопечки SD-255
Ціна 1656,20 грн

Ivanna
Ого!

Ціна 1656,20 грн

Це дуже дорого!

Писанка ми за твоєю порадою купували в МегаМаксі, правда була знижка 10%, то ми заплатили 1480 грн.

На цьому сайті вже ціна 1690 грн + доставка 115 грн = 1805 грн!!!

Пічка дійсно КЛАСНА, не зрівняти з моєю Кенвуд!
Але є, як на мене один недолік, вирівнювання температур від 30 хв. до 1,30 все просто собі стоїть.

nadja
Дорогі львів'яни!!! Допоможіть із солодом

Писанка
Дорогі львів'яни!!! Допоможіть із солодом
Ну Ви смішні
Ви всю гілку не читали?
У мене ще десь півмішка. Ціна 6 грн/кг

Ivanna
Привіт!!!

Вчора була в Ельдорадо. Там хлібопічка Moulinex OW 5004 коштує вже 2069 грн. Я просто в шоці!

Писанка, як твої експеременти з солодом? Щось новеньке маєш?

Ivanna
Привіт всім!!!

Хочу поділитися з вами своїми експерементами!

Після довгих роздумів, який хліб пекти (з солодом чи висівками) в мене вийшов такий рецепт:

2 ч. л. сухих дріжджів
475г пшеничної муки
125г житньої муки
3 ст. л. пшненичних висівок
2 1/2 ч. л. солі
2 1/2 ст. л. цукру
2 1/2 ст. л. олії
100 мл кипятку + 4 ст. л. солоду заварити
310 мл води

Велика буханка. Режим «житній хліб». Вийшов високий і дуже смачний хліб, в якому поєдналися мої улюблені компоненти.

lbs
Шановна Писанка!
Чи залишився в Вас ще солод?

Писанка
Солод ще є.
Людмила озвіться, бо не можу ваш телефон знайти. Солод вже там, де домовлялися
Народ!
Про кого забула - неображайтеся - напишіть ще раз...

Няшка
Привіт. Я також новенька. Писанка, а у Вас солод ще є? Хочу також купити.

Писанка
Всім привіт!
Класно, що нас тепер багато і ми у своїх пошукає не єдині, та і ділитися буде з ким
У мене солод ще є (запакований по 2 кг), але я вже не памятаю кому обіцяла, тому пишіть краще в ІCQ, зразу і домовимося (тільки пишіть що з форуму ).
Дівчата маю ще 1 кг Аграм темний, можу півкг комусь продати для проби, бо мені мама трохи понавозила з Києва, то у мене зараз поле для діяльності велике....

Була пропозиція від п. Наді на мішок (40 кг) Бородіно закупи зробити.
Нажаль, ні в Києві, ні у Львові тої сумуші не було.
Але цікавить чи є бажаючі?
Точної ціни не памятаю, бо вже давно брала, ну і ціна помінялася. Орієнтовно 20-25 грн за кг.

Ivanna
В мене є лишніх пів кілограма закваски, якщо хтось хоче!!!

Круасанчик
Добрий вечір дівчатка! Може ви і мені допоможите. Де в нашому славному місті можна купити ХП Панасонік 255? Дякую.

Няшка
Я також хотіла Панас. Він був у МегаМаксі в торговому центрі МАРК на Кн. Ольги,95 (тел. 242-27-15). Коштував він в 20-х числах лютого 2300грн. тому зупиналась на Moulinex OW5002. Різниця в ціні майже 1000грн. Як би там не було для мене це суттєва сума, адже моєму сину всього 6 місяців і як каже моя кума завжди є 2 проблеми:
- звідки береться пилюка, через 5-10 хв. після прибирання
- куди знов поділись гроші.
Ще був якийсь сайт Панасоніка, але не памятаю який там ця модель коштувала 220 доларів.

Ivanna
Я купляла в МегаМаксі. Правда в грудні і там ще була якась акція, то нам вийшло біля 1450грн. Ще я шукала в інтернеті, ціни не памятаю, але дешевше не було. Я вводила хлібопічка Львів.

Хлібопічка дорога, але вона цього варта!!! Житній хліб виходить дуже смачний! В мене був Кенвуд і я зразу відчула різницю. Єдине, що мені не сподобалось, то вирівнювання температур, але я вже пристосувалась і в цьому проблеми не бачу!

ZZ44, Гарних покупок!!!

Круасанчик
Дівчата дякую, але я також бачила в Марку за 2300, ціна мені не сподобалась, а в Інтернеті нема, щоб у Львові, тільки Київ та ін. Будем чекати і шукати

lbs
Доставка экспресс почтой из Киева во Львов стоит от 20 до 40 грн. Правда, при этом придется платить за печку по безналичному курсу, плюс стоимость банковского перевода. Но это, как правило, дешевле чем в .

Круасанчик
Так в Панастоку зараз стоїть ціна 220- трохи не то....

lbs
А в обычных интернет магазинах цена около 200, да и курс лучше. Получается выгоднее чем в ПанаСтоке.

Ivanna
Круасанчик, як Ваші пошуки?
На чому зупинились?
А може Ви вже хлібчик печете?

Круасанчик
Зупинилась на тому, що буду брати з Києва ч/з Автолюкс, тільки не знаю ще в якому Інт-магазині. Боязно, але дуже хочеться

Ivanna
Ви переживаєте через пересилку?

Якщо так, то не переживайте. Я замовляла на Аукро міні-пилосос, якраз сьогодні забрали. Дуже швидко і без ніяких проблем.

Круасанчик
Ура. Я с печкой. Наконец-то. Уже намесила пельменей и поставила быстрый хлеб.
Девчата а в какой будке на Шуваре лучше муку брать? В прошлую субботу продавали с машины мешками по 50 кг муку, которая так и называлась хлебопекарская, никто не пробовал как она?

Няшка
Круасанчик, вітаю!!!

Я користуюсь борошном «Богумила» або «Добробут». Борошно житнє та висівки можна купити у будках де продається борошно та цукор мішками. Ну а з машини борошно не пробувала.

Смачненького хліба Вам!!!

Qween
Дівчата, допоможіть мені, БУДЬ ЛАСОЧКА!

Я вже багато років мрію мати формочку для баранця, якого печуть до Великодня. Ось такого :


Львов

Таку форму я колись бачила у мешканців Львова, та купити не змогла (не зустрічала у продажу).
Форма ця важка, з двох частин. Нехай навіть буде б/у.
Якщо така форма десь знайдеться після Великодня - нічого страшного.

Дуже чекаю на вашу допомогу!



Интересное в разделе «Общение с земляками»

Постные блюда

Новое